Proje Hakkında

“Hisar Konakları” inşaat sektöründe 1987 yılından beri geniş bir yelpazede hizmet veren Hisar Seramik ve Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. Firmanın sektördeki deneyimi ve kaliteyi bir araya getirerek inşa ettiği “Hisar Konakları” projesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Yapımına Aralık 2011’de başlanan “Hisar Konakları” doğa manzaralı ve bahçeli toplam 84 konuttan oluşuyor. Varsak'a yeni bir soluk, sizlerin hayatına yeni bir konfor anlayışı getiren projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal ayrıcalıklar arasında; yüzme havuzu, fitness Center, spor sahası, otopark, site güvenliği, çocuk oyun alanları ve çocuk havuzu yer alıyor.

Şehrin tüm yaşam merkezlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan proje bir parsel alan üzerine inşa edilen 6 blok ve farklı katlarda 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle 110m2 ve 140 m2 arasında değişen farklı büyüklükte daire alternatifleri ile satışa sunuluyor.

Arazinin elverişli topografyası ve yüksek konumu sayesinde denizden gelen doğal esinti ile sıcak yaz günlerinde konfor sunan “Hisar Konakları” yüksek yatırım ve yaşam kalitesi, avantajlı başlangıç fiyatları ve projemize özel ödeme seçenekleriyle beğeninize sunuluyor.